Urny i akwarium z plexi

Pozwalają one zapewnić transparentność oraz prawidłowy przebieg wszelkiego rodzaju wyborów lub konkursów. Przezroczyste urny z plexi (PMMA) są gwarancją rzetelności, a ich przejrzystość daje głosującym czy też biorącym udział w konkursie lub ankiecie pewność, że nie istnieje możliwość sfałszowania wyników. Możliwość bezpośredniej obserwacji tzw. akwarium z plexi to kluczowy i jednocześnie najprostszy w realizacji element służący eliminacji zagrożeń dla procesu wyborczego czy też przebiegu konkursu lub ankiety.

Wszędzie tam, gdzie liczy się głos lub opinia wielu ludzi, jak i tam, gdzie niezbędna jest transparentność przy zbieraniu zgłoszeń, warto wykorzystać urnę z pleksi! Akwaria to jednak nie tylko prosty sposób na zapewnienie przejrzystości i rzetelności.

 

Praktyczne rozwiązania na lata

Wykorzystanie płyt z PMMA pozwala zapewnić wysoką estetykę produktu końcowego. To także gwarancja lekkości oraz wytrzymałości urny. Akwaria z plexi, w przeciwieństwie do wyrobów z drewna lub materiałów drewnopochodnych bardzo łatwo przenosi się z miejsca na miejsce i jednocześnie są od nich zdecydowanie bardziej trwałe i wytrzymałe. Są wysoce odporne na zarysowania, a także działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV! Przez wiele lat będą cechować się taką samą przejrzystością i estetyką.

Urny i akwaria z plexi na zamówienie

W PLEXI-AS zamówią Państwo boxy o niemalże dowolnych gabarytach i kształtach, które wykorzystać będą Państwo mogli m.in. przy:
- wyborach,
- głosowaniach,
- losowaniach,
- ankietach,
- konkursach.

Urny i akwaria z plexi doskonale sprawdzają się również jako skarbonki, które pozwalają obserwować zwiększającą się sumę pieniędzy czy też liczbę innych zbieranych przedmiotów, co może jednocześnie zachęcać do dalszych darowizn.

 

Jednocześnie, jeśli sytuacja nie wymaga odpowiedniego kształtu i transparentności pojemnika, możemy wykonać dla Państwa box w formie:
- sześcianu,
- prostopadłościanu,
- walca,
- indywidualny kształt zgodny z Państwa projektem.

 

Umożliwiamy także wybór różnych wybarwień płyt PMMA:
- przeźroczyste;
- mleczne, o różnym stopniu przejrzystości;
- w jednym z kolorów z wzornika;
- z efektem lustra (srebrny, złoty, kolor z wzornika).

Zamawiając urnę z płyt PMMA zyskają Państwo idealnie dopasowany do Waszych potrzeb, lekki i praktyczny pojemnik, który umożliwi przeprowadzenie dowolnego głosowania, ankiety czy innego wydarzenia w Waszej firmie, szkole lub regionie.