Tablice reklamowe

To doskonały sposób na estetyczne i przede wszystkim trwałe zaprezentowanie logo firmy lub innych informacji na elewacji budynku, wewnątrz na drzwiach lub ścianach czy też do ustawienia na ladzie bądź stole. Tablice reklamowe mogą pełnić funkcję szyldu lub oznakowania obiektów, jak również zawierać dowolny przekaz. Mogą reklamować markę, a także po prostu informować, co znajduje się w danym pomieszczeniu bądź wskazywać drogę do określonego punktu. Jako przenośny element mogą stanowić informację o danym pracowniku, godzinach pracy czy też trwającej właśnie przerwie.

Sposobów, w jaki można wykorzystać oznakowanie obiektów i tablic reklamowych z tworzyw sztucznych, jest tyle, ile osób chcących je wykorzystać w swoich projektach.

 

Trwałe i estetyczne tablice reklamowe oraz oznakowanie obiektów

Ze względu na charakter marketingowo-informacyjny konieczne jest zastosowanie w ich produkcji surowców zapewniających trwałość oraz estetyczne wykończenie. Aby mogli Państwo jak najlepiej wykorzystać ich potencjał, w PLEXI-AS tablice reklamowe oraz oznakowanie obiektów wykonujemy z takich materiałów jak:

- ekstrudowane płyty z PMMA – plexi,
- wylewane płyty z PMMA,
- płyty poliestrowe PETG,
- płyty kompozytowe TKEbond i TKEbond Basic,
- płyty kompozytowe DIBOND® oraz Hylite®,
- płyty PCW spienione.

Jasny i wyraźny przekaz

Logo Państwa firmy czy też każda inna uwzględniona w projekcie grafika lub napis może zostać wydrukowany na folii, którą zostanie podklejona wycięta w uzgodnionym kształcie płyta. Możliwe jest ponadto wykonanie graweru laserowego, co wraz z dodatkowym podświetleniem LED pozwoli uzyskać niesamowity efekt wizualny.

Dzięki stosowanym przez nas technikom zarówno grafiki, jak i treści umieszczone na tablicach reklamowych czy też oznakowaniu obiektów nie blakną z czasem i pozostają w niezmienionej formie wystawione na działanie promieni UV oraz innych czynników atmosferycznych.

Plexi, jak i płyty poliestrowe, kompozytowe oraz PCW to doskonały wybór na tego rodzaju reklamę bądź szyldy informacyjne!