Napisy ozdobne z plexi

 

To niebanalna dekoracja prywatnych wnętrz, jak również szerokie możliwości dla różnego typu firm. Napisy ozdobne z plexi (PMMA) dzięki bogatej gamie opcji wykonania sprawdzą się w każdej aranżacji. Ożywią ścianę, będąc zarówno oryginalną alternatywą dla zdjęć i obrazów, jak również trwalszą oraz bardziej estetyczną dekoracją niż np. naklejka ścienna.

Napisy ozdobne z plexi – odmień wygląd swojej ściany!

Łatwość w obróbce cechująca ten materiał w połączeniu z możliwościami naszych ploterów laserowych i frezujących pozwala nam wykonywać z plexi litery i inicjały ozdobne, a także całe wyrazy lub zmyślnie połączone zdania. W przypadku napisów jedynym ograniczeniem jest maksymalny wymiar płyty PMMA - 2050 x 3050 mm.

Przestrzenne litery, inicjały oraz napisy ozdobne z plexi doskonale sprawdzą się jako dekoracja domów i mieszkań, biur, hoteli, restauracji i innych lokali handlowo-usługowych przybierając formę:

- pierwszych liter lub pełnych imion mieszkańców bądź Pary Młodej,
- ulubionego cytatu bądź inspirującego motto,
- logo firmy,
- hasła reklamowego,
- dowolnego wyrazu lub zdania pełniącego funkcję dekoracyjną lub informacyjną.

Precyzja cięcia, którą zapewniają nam nasze plotery, sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt – bez względu na wybraną czcionkę czy ilość i poziom skomplikowania detali.

Zalety liter, inicjałów oraz napisów ozdobnych z plexi

Płyty PMMA to przede wszystkim idealnie gładka powierzchnia odporna na starzenie się. Dzięki swoim właściwościom wykonane z plexi litery, inicjały lub napisy ozdobne nawet po długim czasie ekspozycji na światło słoneczne wyglądają tak samo jak w momencie zawieszenia na ścianie. Poza tym wykonane z tego materiału elementy są bardzo lekkie, sztywne i odporne na uderzenia. Dodając do tego szeroki wybór w zakresie kolorystyki oraz wykończenia powierzchni, nie ulega wątpliwości, że jest to idealny surowiec do realizacji tego typu projektów.

Ekstrudowane płyty z PMMA

Wybierając ten rodzaj szkła akrylowego możemy wykonać dla Państwa litery, inicjały lub napisy ozdobne z plexi o grubości od 1,5 mm do nawet 20 mm. Poza tym możliwe jest wykonanie dekoracji z płyty:

- bezbarwnej,
- opalowej (mlecznej),
- barwionej wg wzornika,
- z efektem srebrnego, złotego lub kolorowego lustra.

Elementy z bezbarwnej płyty możemy podkleić kolorową folią, co również da bardzo ciekawy efekt końcowy.

Wylewane płyty z PMMA

Wycinane z nich dekoracje przestrzenne, w zależności od wybranego wariantu, mogą mieć grubość od 3 mm do 25 mm. Litery, inicjały czy też całe wyrazy lub zdania możemy wykonać z płyt zmatowionych lub z połyskiem w poniższych wariantach kolorystycznych:

- bezbarwny,
- opal (mleczny),
- kolory kryjące,
- kolory transparentne,
- kolory fluorescencyjne,
- kolory dymione,
- satyna.

 

Elementy wykonane z bezbarwnych, wylewanych płyt z PMMA także możemy podkleić specjalną folią w różnych kolorach. Dobór odpowiedniego materiału zależy wyłącznie od tego, na jakim efekcie końcowym Państwu zależy.

 

Zrealizujemy każdy projekt, który pozwoli Państwu nadać charakteru Waszym wnętrzom!