Litery przestrzenne z plexi i płyt PCW

 

To bardzo atrakcyjny wizualnie sposób na zaprezentowanie logo firmy, jej motto, hasła marketingowego czy też dowolnego innego napisu. Litery przestrzenne, podświetlane bądź nie, z powodzeniem zastąpić mogą tradycyjny szyld na elewacji budynku. Wewnątrz doskonale sprawdzą się zawieszone na ścianie za recepcją bądź w lobby. To także szeroka gama możliwości aranżacyjnych we wnętrzach sklepów czy też lokali handlowo-usługowych. Napis wykonany ze standardowych lub podświetlanych liter 3D wzbogacony może zostać także o niemalże dowolny element taki jak sygnet stanowiący część logo.

Trwały, lekki i... tani sposób na reklamę

Ponieważ litery przestrzenne, podświetlane, jak i te w opcji standardowej, wykonujemy w PLEXI-AS z takich materiałów jak plexi oraz płyty PCW, są one nie tylko oryginalną, lecz także wyjątkowo trwałą reklamą o bardzo korzystnym stosunku ceny do oferowanej jakości. Litery 3D z plexi i PCW są lekkie, proste w montażu i na długo zachowują swój pierwotny wygląd dzięki odporności na UV oraz niskiej wodochłonności. Doskonała podatność tych surowców na obróbkę pozwala nam zrealizować niemalże każdy projekt, o dowolnym kształcie i wielkości.

Ekstrudowane i wylewane płyty z PMMA

Z cienkiej, bezbarwnej plexi o maksymalnej grubości 25 mm wykonać możemy napisy podklejane kolorową folią. Poza
tym litery przestrzenne możemy wyciąć z opalowych (mlecznych), a także kolorowych arkuszy PMMA:
- w pełni kryjących,
- transparentnych,
- translucentnych
- z efektem srebrnego, złotego lub kolorowego lustra.

Dodatkowo ich powierzchnia może zostać wykończona w macie lub połysku.

Wylewane bloki z PMMA

Ten rodzaj plexi, ze względu na bardzo dobre właściwości optyczne, doskonale nadaje się do wykonania podświetlanych liter 3D. Z wylewanych bloków PMMA możemy wykonać w PLEXI-AS napisy o grubości od 30 mm do nawet 110 mm. Jest to więc idealny materiał do realizacji dużych projektów stworzonych z myślą o reklamie wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Napisy możemy wyciąć z PMMA:
- bezbarwnego,
- opalowego,
- kolorowego (kolor z wzornika).

Projekty z bezbarwnych bloków możemy również podkleić kolorową folią

Swobodnie spienione PCW

Spieniony polichlorek winylu daje nam równie szerokie możliwości co plexi. Tak jak PMMA wyróżnia się jednolitą powierzchnią, wysoką sztywnością przy niskiej masie oraz niską absorbcją wody. Dzięki niewielkiej przewodności cieplnej doskonale sprawdza się jako materiał na podświetlane litery przestrzenne. Wykorzystywane przez nas PCW posiada ponadto certyfikat trudnopaności B-S2 oraz D0. Napisy ze swobodnie spienionego PCW możemy wykonać z barwionych płyt w kolorach z wzornika, a także oklejone kolorową folią.

Z czego zamówić napis?

Wybór materiału zależy przede wszystkim od efektu, jaki chcą Państwo osiągnąć, oraz powierzchni, jaką miałby zajmować napis. W przypadku stosunkowo niewielkich projektów z powodzeniem wykorzystać można arkusze plexi. Większe projekty oraz te, w których chcieliby Państwo zastosować podświetlenie LED, korzystniej jest wykonać z grubszych bloków z PMMA lub PCW. Określając, jaki efekt wizualny Państwa interesuje, chętnie podpowiemy, który materiał będzie najlepszy.