Kasetony podświetlane

Dobry szyld przykuwa wzrok i wyróżnia się nienagannym wyglądem. Doskonałym rozwiązaniem zarówno na zewnątrz budynków, jak również wewnątrz galerii handlowych lub innej zamkniętej przestrzeni, w której znajduje się Państwa lokal, będą nasze podświetlane kasetony oraz reklamy iluminowane.
Tego rodzaju szyldy oraz reklamy wykonujemy przede wszystkim z płyt kompozytowych DIBOND®, w wersji przylegającej całą swoją powierzchnią do ściany lub też do montażu prostopadle do niej.

Dobrze widoczne o każdej porze dnia

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych diod LED oraz folii o odpowiedniej przepuszczalności światła wykonywane przez nas kasetony podświetlane stanowią doskonałą reklamę wewnętrzną, jak i zewnętrzną, bez względu na porę dnia. Nazwa firmy czy też rozpoznawalna przez klientów grafika będą bardzo dobrze widoczne w sztucznie oświetlanych przestrzeniach, a w przypadku montażu na elewacji przykują wzrok potencjalnych klientów także po zmierzchu.

Kasetony podświetlane i reklamy iluminowane dopasowane do potrzeb

Standardowa głębokość tego rodzaju szyldów to 10 cm. Na życzenie możliwe jest jednak wykonanie projektu o innej
grubości. W przypadku szyldów przylegających tyłem do ściany, tył może być wykonany z płyty DIBOND® lub PVC.
Istnieje ponadto możliwość podklejenia lica szyldu płytą plexi o dowolnej grubości.

Zastosowanie płyt typu DIBOND® daje ponadto szerokie możliwości w zakresie kolorystyki:
- standardowe kolory w macie lub połysku;
- złoty, srebrny, stalowy;
- efekt złotego lub antracytowego lustra

Zalety kasetonów podświetlanych z płyt DIBOND®

Dzięki zastosowaniu płyt kompozytowych wykonane z nich szyldy oraz reklamy iluminowane wyróżniają się wysoką trwałością oraz estetyką. DIBOND® to materiał sztywny i jednocześnie bardzo lekki. Poza tym cechuje go odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, mróz czy też promienie UV. Dzięki temu nie blaknie on z czasem, a także nie ulega delaminacji – powierzchnia kasetonu podświetlanego nie ulega rozwarstwieniu.