Kubiki i gabloty z plexi

Właściwa ekspozycja towarów jest kluczowym elementem sprzedaży. Jest także niezbędna, gdy chcemy zaprezentować wartościowe przedmioty, zapewniając im jednocześnie odpowiednią ochronę. Produkowane przez nas boxy i gabloty z plexi to kubiki, akwaria bądź też inne formy o różnych gabarytach, które pozwalają w atrakcyjny sposób wyeksponować dowolne przedmioty.

Estetyczne i trwałe gabloty z plexi

Boxy, które wykonujemy z ekstrudowanych płyt PMMA, wyróżniają się trwałością oraz nowoczesnym wyglądem. Są one ponadto odporne na promieniowanie UV, a także zarysowania i zabrudzenia. Idealnie gładka powierzchnia oraz precyzyjne wykonanie sprawiają ponadto, że utrzymanie akwariów oraz gablot z plexi w czystości jest niezwykle łatwe. Doskonale sprawdzą się na wyposażeniu różnych firm oraz lokali, tworząc przez długi czas atrakcyjną i wyjątkowo praktyczną ekspozycję.

Zastosowanie kubików i gablot z plexi

Boxy z PMMA to sprawdzone elementy wystawiennicze oraz wspierające sprzedaż. Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym można skutecznie eksponować w nich dowolne przedmioty oraz towary. Ich estetyka oraz przeźroczystość sprawdzają się w różnego typu sklepach, show-roomach oraz lokalach handlowo-usługowych, jak również w muzeach, instytucjach kulturalnych, placówkach edukacyjnych czy też firmach, które chciałyby zaprezentować dokumenty lub inne przedmioty o szczególnej wartości.

Gabloty z plexi to doskonały sposób na zaprezentowanie:
- towarów o wysokiej wartości i ekskluzywnym charakterze,
- wyrobów cukierniczych i innych produktów spożywczych,
- eksponatów muzealnych,
- modeli oraz przedmiotów kolekcjonerskich,
- pucharów, medali i odznaczeń.

Uniwersalna forma, odpowiednia przeźroczystość oraz trwałość wykonywanych przez nas boxów i akwariów z PMMA
pozwalają tak naprawdę schować za szybą wszystko, co wymaga odpowiedniej prezentacji.

Systemy ekspozycyjne na zamówienie

Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam wykonywać boxy czy też innego typu gabloty z plexi, które zrealizują Państwa pomysł na ekspozycję towarów lub innych wartościowych przedmiotów. Jednocześnie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa akwaria oraz kubiki nie tylko w dowolnej formie oraz wielkości, lecz także w różnym wybarwieniu oraz stopniu przeźroczystości.

W zależności od Państwa potrzeb możemy przygotować systemy ekspozycyjne:
- w całości lub tylko częściowo przeźroczyste (opalizowane),
- barwione na wybrane kolory z wzornika,
- wzbogacone o ścianki z efektem lustra.

Państwa wyjątkowe towary oraz przedmioty potrzebują wyjątkowej oprawy!